RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o CD skupiny Godnoise

Protože se nezadržitelně blíží čas Vánoc, připravil pro vás RockShock ve spolupráci s vydavatelstvím Slovak Metal Army sérii soutěží, v nichž si můžete zahrát o spoustu zajímavých hudebních titulů, které vyšly pod jejich křídly.

Poslední kapelou ze stáje Sloval Metal Army, se kterou si můžete zasoutěžit, jsou hardcoroví divočáci GODNOISE z Topoľčan. Zkraje letošního roku si připsali na konto už čtvrté album, které opatřili tradičně rodným jazykem a do rodného listu mu vepsali jméno Hardgodnoisecore. A samozřejmě jej naplnili až po okraj tou nejlepší hardcorovou muzikou. Ochutnat ji můžete třeba prostřednictvím titulní skladby na YouTube (www.youtube.com), kompletně pak na vydavatelském Bandcamp profilu (www.bandcamp.com). Více informací (či objednávku) najdete na stránkách vydavatele www.slovakmetalarmy.sk.

A jak můžete desku Hardgodnoisecore skupiny Godnoise získat? Postup je velice jednoduchý. Zašlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže ‘Godnoise‘, a pokud budete mít štěstí při losování, jeden z vás se může těšit na tuto výbornou hardcorovou desku.

Soutěžní otázka:
Pod produkcí, mixem a masteringem je podepsán jediný člověk. Jak zní jeho jméno?

Soutěž byla ukončena.

Shlédnutí: 10422

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *