RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o CD skupiny Götterdämmerung

Protože se nezadržitelně blíží čas Vánoc, připravil pro vás RockShock ve spolupráci s vydavatelstvím Slovak Metal Army sérii soutěží, v nichž si můžete zahrát o spoustu zajímavých hudebních titulů, které vyšly pod jejich křídly.

Pořádnou porci poctivého thrash metalu si pro vás tentokrát připravili brněnští GÖTTERDÄMMERUNG, a to s letošní nahrávkou Neuschwabenland. Jedná se o již druhý počin v poměrně krátké historii kapely, nicméně patřičná kvalita zde nechybí, neboť základy byly postaveny (nejen) na legendární thrashmetalové smečce SAX. Ostatně posuďte sami, například na YouTube (www.youtube.com) nebo kapelním Bandzone profilu (www.bandzone.cz). Více informací (či objednávku) najdete na stránkách vydavatele www.slovakmetalarmy.sk.

A jak můžete desku Neuschwabenland skupiny Götterdämmerung získat? Postup je velice jednoduchý. Zašlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže ‘Götterdämmerung ‘, a pokud budete mít štěstí při losování, jeden z vás se může těšit na tuto po čertech dobře našlapanou desku.

Soutěžní otázka:
Ve kterém studiu se deska Neuschwabenland nahrávala?

Soutěž byla ukončena.

Shlédnutí: 827

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *