RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o CD skupiny Origin Of Infinity

Protože se nezadržitelně blíží čas Vánoc, připravil pro vás RockShock ve spolupráci s vydavatelstvím Slovak Metal Army sérii soutěží, v nichž si můžete zahrát o spoustu zajímavých hudebních titulů, které vyšly pod jejich křídly.

Další nahrávkou ze stáje SMA je The Last Day On Earth děčínských progresivních deathcoristů ORIGIN OF INFINITY. Jedná se o poměrně čerstvou akvizici na tuzemské tvrdě metalové scéně. Vznik datují k roku 2017 a The Last Day On Earth je jejich první oficiálních nahrávkou. A že se jedná o poměrně agilní smečku, dokládá i skutečnost, že už makají na nové nahrávce, kterou bude EP OCVLTISM. Aktuální počin si můžete v celé kráse poslechnout třeba na YouTube (www.youtube.com) nebo kapelním Bandcamp profilu (www.bandcamp.com). Více informací (či objednávku) najdete na stránkách vydavatele www.slovakmetalarmy.sk.

A jak můžete desku The Last Day On Earth skupiny Origin Of Infinity získat? Postup je velice jednoduchý. Zašlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže ‘Origin Of Infinity‘, a pokud budete mít štěstí při losování, jeden z vás se může těšit na tuto zajímavou progresivní nahrávku.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje hostující zpěvák, který nazpíval nejen The Last Day On Earth, ale bude ke slyšení i na chystaném EP?

Soutěž byla ukončena.

Zhlédnutí: 12468

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.