RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o CD skupiny Origin Of Infinity

Protože se nezadržitelně blíží čas Vánoc, připravil pro vás RockShock ve spolupráci s vydavatelstvím Slovak Metal Army sérii soutěží, v nichž si můžete zahrát o spoustu zajímavých hudebních titulů, které vyšly pod jejich křídly.

Další nahrávkou ze stáje SMA je The Last Day On Earth děčínských progresivních deathcoristů ORIGIN OF INFINITY. Jedná se o poměrně čerstvou akvizici na tuzemské tvrdě metalové scéně. Vznik datují k roku 2017 a The Last Day On Earth je jejich první oficiálních nahrávkou. A že se jedná o poměrně agilní smečku, dokládá i skutečnost, že už makají na nové nahrávce, kterou bude EP OCVLTISM. Aktuální počin si můžete v celé kráse poslechnout třeba na YouTube (www.youtube.com) nebo kapelním Bandcamp profilu (www.bandcamp.com). Více informací (či objednávku) najdete na stránkách vydavatele www.slovakmetalarmy.sk.

A jak můžete desku The Last Day On Earth skupiny Origin Of Infinity získat? Postup je velice jednoduchý. Zašlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže ‘Origin Of Infinity‘, a pokud budete mít štěstí při losování, jeden z vás se může těšit na tuto zajímavou progresivní nahrávku.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje hostující zpěvák, který nazpíval nejen The Last Day On Earth, ale bude ke slyšení i na chystaném EP?

Soutěž byla ukončena.

Shlédnutí: 3432

One thought on “Soutěž o CD skupiny Origin Of Infinity

 1. Fantastic website you have here but I was wondering if you knew of any forums that cover the
  same topics discussed here? I’d really love to be a
  part of group where I can get opinions from other experienced people that share the same interest.
  If you have any recommendations, please let me know.
  Thank you!

  Also visit my homepage sportwatch

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *