RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o CD skupiny Gloom

Protože se nezadržitelně blíží čas Vánoc, připravil pro vás RockShock ve spolupráci s vydavatelstvím Slovak Metal Army sérii soutěží, v nichž si můžete zahrát o spoustu zajímavých hudebních titulů, které vyšly pod jejich křídly.

Další CD, o které si můžete nyní zasoutěžit, se jmenuje Awaken a pochází z gothicmetalové dílny slovenských GLOOM. Gothic metalu se už tolik kapel na české či slovenské scéně sice nevěnuje, ale právě Gloom se tomuto stylu věnují od samotných začátků (2001) a nutno dodat, že velice dobře. Navíc jsou s každou nahrávkou lepší a lepší a za vrchol jejich dosavadní tvorby lze jistě považovat právě i letošní novinku Awaken. Desku můžete ochutnat například prostřednictvím videoklipu ke skladbě Hollow (www.youtube.com) nebo kompletně na kapelním Bandcamp profilu (www.bandcamp.com). Více informací (či objednávku) najdete na stránkách vydavatele www.slovakmetalarmy.sk.

A jak můžete desku Awaken skupiny Gloom získat? Postup je velice jednoduchý. Zašlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže ‘Gloom‘, a pokud budete mít štěstí při losování, jeden z vás se může těšit na tuto skvělou gothicmetalovou nahrávku.

Soutěžní otázka:
Awaken obsahuje jednu velmi povedenou předělávku. Jak zní její název a kdo je původním autorem?

Soutěž byla ukončena.

Shlédnutí: 12221

2 thoughts on “Soutěž o CD skupiny Gloom

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *