RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o EP skupiny Sinners Moon

Protože se nezadržitelně blíží čas Vánoc, připravil pro vás RockShock ve spolupráci s vydavatelstvím Slovak Metal Army sérii soutěží, v nichž si můžete zahrát o spoustu zajímavých hudebních titulů, které vyšly pod jejich křídly.

Další nahrávka, o kterou si můžete právě nyní zasoutěžit, pochází z dílny slovenské symphonicmetalové kapely SINNERS MOON. Jedná se o EP nahrávku Far Beyond The Stars z roku 2017. Našlapaná metalová muzika, působivý dívčí vokál, nekompromisní growling i spousta elektronických symfonických momentů, to vše je obsaženo na stále aktuální desce, na jejímž následovníkovi skupina momentálně pracuje. Titulní skladba Far Beyond The Stars dostala loni i videoklipovou podobu (www.youtube.com). Všechny skladby si pak můžete poslechnout na kapelním Bandcamp profilu (www.bandcamp.com). Více informací (či objednávku) najdete na stránkách vydavatele www.slovakmetalarmy.sk.

A jak můžete desku Far Beyond The Stars skupiny Sinners Moon získat? Postup je velice jednoduchý. Zašlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže ‘Sinners Moon‘, a pokud budete mít štěstí při losování, dva z vás se mohou těšit na nahrávku plnou tvrdého metalu a symfonických melodií.

Soutěžní otázka:

Zpěvačka Simona Janovičová ještě nedávno (2019–2020) působila v další známé slovenské symphometalové kapele. Jak zní její název?

Soutěž byla ukončena.

Shlédnutí: 471

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *