RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o CD skupiny Revenge Division

Protože se nezadržitelně blíží čas Vánoc, připravil pro vás RockShock ve spolupráci s vydavatelstvím Slovak Metal Army sérii soutěží, v nichž si můžete zahrát o spoustu zajímavých hudebních titulů, které vyšly pod jejich křídly.

Další nahrávka, o kterou si můžete právě zasoutěžit, pochází od slovenských REVENGE DIVISION a nese název The Grey Eminence. Tato slibně našlápnutá smečka drtící poměrně agresivní moderní death/metalcore to velice dobře rozjela už na svém debutu The New Generation a vše pak posunula o další level výše právě na albu The Grey Eminence, které je patrně i posledním albem skupiny. Krátce po jeho vydání totiž Revenge Division ukončili činnost a zatím to nevypadá na to, že by se mohli ještě vzkřísit. K desce vydali videoklip The Tank, který můžete zhlédnout na YouTube (www.youtube.com). Jejich starší tvorbu je možné si poslechnout na kapelním Bandzone profilu (www.bandzone.cz). Více informací (či objednávku) najdete na stránkách vydavatele www.slovakmetalarmy.sk.

A jak můžete desku The Grey Eminence skupiny Revenge Division získat? Postup je velice jednoduchý. Zašlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže ‘Revenge Division‘, a pokud budete mít štěstí při losování, dva z vás se mohou těšit na tuhle parádně našlapanou desku.

Soutěžní otázka:
Ve kterém roce ukončili Revenge Division svou činnost?

Soutěž byla ukončena.

Shlédnutí: 3387

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *