RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o CD skupiny MIEA

Protože se nezadržitelně blíží čas Vánoc, připravil pro vás RockShock ve spolupráci s vydavatelstvím Slovak Metal Army sérii soutěží, v nichž si můžete zahrát o spoustu zajímavých hudebních titulů, které vyšly pod jejich křídly.

Další nahrávka, o kterou si můžete právě zasoutěžit, je letošní novinka pražské progressive/doomové skupiny MIEA, která nese název Chaos And Perfections. MIEA je poměrně agilní kapela a během velice krátké působnosti na metalové scéně už stihla vydat dvě alba – loňský debut *To Walk Around a letos v červnu i aktuální počin Chaos And Perfection. Ochutnávku jejich tvorby, postavené částečně na doommetalových základech s moderními rock/metalovými prvky, můžete provést například prostřednictvím skladby Your Priest Cant Heal Me (www.youtube.com) nebo na jejich kapelním Banzone profilu (www.bandzone.cz). Více informací (či objednávku) pak najdete na stránkách vydavatele www.slovakmetalarmy.sk.

A jak můžete desku Chaos And Perfections skupiny MIEA získat? Postup je velice jednoduchý. Zašlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže ‘MIEA‘, a pokud budete mít štěstí při losování, jeden z vás se může těšit na tenhle velice povedený a neotřelý počin.

Soutěžní otázka:
Ve kterém roce vnikla skupina MIEA?

Soutěž byla ukončena.

Shlédnutí: 700

One thought on “Soutěž o CD skupiny MIEA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *