RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o CD skupiny Endless Main

Protože se nezadržitelně blíží čas Vánoc, připravil pro vás RockShock ve spolupráci s vydavatelstvím Slovak Metal Army sérii soutěží, v nichž si můžete zahrát o spoustu zajímavých hudebních titulů, které vyšly pod jejich křídly.

Dalším ‘koněm‘ ze stáje Slovak Metal Army jsou zvolenští powermetalisti ENDLESS MAIN, se kterými si můžete zahrát o jejich druhé oficiální album, jednoduše pojmenované II. Skupina na něm představuje devítku úderných skladeb, které by mohly zachutnat především příznivcům tvrdšího pojetí power/thrash metalu (Porta Inferi apod.). Některé skladby z alba je možné si poslechnout na jejich kapelním Bandzone profilu (www.bandzone.cz) nebo YouTube (www.youtube.com). Více informací (či objednávku) pak najdete na stránkách vydavatele www.slovakmetalarmy.sk.

A jak můžete desku II skupiny Endless Main získat? Postup je velice jednoduchý. Zašlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže ‘Endless Main‘, a pokud budete mít štěstí při losování, dva z vás se mohou těšit na tuto velice zajímavou a metalově našlapanou nahrávku.

Soutěžní otázka:
Skupina už mezitím stihla vydat jednu EP nahrávku. Jak zní její název?

Soutěž byla ukončena.

Shlédnutí: 273

2 thoughts on “Soutěž o CD skupiny Endless Main

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *