RockShock

Internetový rockový magazin

Severočeští Trilobit-Rock představili Symbol krásy – příběh lidských vztahů a lásky

Text: Trilobit-Rock
Foto: archiv skupiny

6. 11. 2020 vydala severočeská formace TRILOBIT-ROCK již třetí řadové album s názvem Symbol krásy. Na albu se opět podílela již osvědčená sestava kapely: Bohouš David – hudba, texty, kytary a doprovodný zpěv, frontman Michal Kuna – hlavní zpěv, Jeremiáš Todt – baskytara a Luboš Poupa na bicí.

Album (nahrání, mix a mastering) vznikalo opět ve studiu a pod taktovkou Lea Holana (ex-Škwor) v Praze. Grafiku přebalu stvořil Lukáš Svoboda. EP album Symbol krásy bylo vydáno pod hlavičkou T-R Production And Agency, jak uvedl manažer skupiny Martin.

Symbol krásy má na rozdíl od předchozího EP zastřešující téma, a to je téma lidských vztahů a lásky.

Nové album obsahuje celkem sedm skladeb, z toho šest úplných novinek. Fanoušci a znalci kapely Trilobit-Rock si tak mohou všimnout, že se na albu objevila již jedna známá pecka, rádiová verze songu Ještě to není tak zlý, kterou se kapela rozhodla natočit a vydat jako připomínku v těchto těžkých časech.

Album je možné objednat přes web kapely, kde si jej lze i poslechnout. Dále ho pak najdete na webu Supraphonline.cz, Spotify a podobných platformách a na oficiálním YouTube kanálu Trilobit-Rock (www.youtube.com).

Více informací o kapele naleznete zde:
Web – www.trilobit-rock.cz
Facebook – www.facebook.com/TrilobitminusRock
Instagram – www.instagram.com/trilobit.rock
Bandzone – www.bandzone.cz/_113264

Shlédnutí: 155

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *