RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o CD skupiny Samsara

Protože se nezadržitelně blíží čas Vánoc, připravil pro vás RockShock ve spolupráci s vydavatelstvím Slovak Metal Army sérii soutěží, v nichž si můžete zahrát o spoustu zajímavých hudebních titulů, které vyšly pod jejich křídly.

Další CD, o které si můžete právě zahrát, se jmenuje When The Soul Leaves The Body a v roce 2017 jej vydala funeral/doommetalová skupina SAMSARA z Topoľčan. Temné těžké melodie prodírající se nad bažinami hustou mlhou a vtahující melancholická atmosféra – tak nějak by se dala popsat nálada prvotiny slovenských doommetalistů. Pomalejší valivé songy se nesou v hlubokém prostoru a dávají vyniknout ponurým náladám, a proto je jejich stopáž i poněkud delší. Přestože skladeb není na albu moc, hravě zaplní téměř hodinovou hrací dobu. Nejdelší skladbu Between Two Worlds si můžete poslechnout na YouTube (www.youtube.com). Více informací (či objednávku) pak najdete na stránkách vydavatele www.slovakmetalarmy.sk.

A jak můžete desku When The Soul Leaves The Body skupiny Samsara získat? Postup je velice jednoduchý. Zašlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže ‘Samsara‘, a pokud budete mít štěstí při losování, dva z vás se mohou těšit na tohle temné metalové album.

Soutěžní otázka:

Kolik skladeb obsahuje nahrávka When The Soul Leaves The Body?

Soutěž bude ukončena a vyhodnocena 25. 11. 2020.

Shlédnutí: 269

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *