RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o CD skupiny Dogma Inc.

Protože se nezadržitelně blíží čas Vánoc, připravil pro vás RockShock ve spolupráci s vydavatelstvím Slovak Metal Army sérii soutěží, v nichž si můžete zahrát o spoustu zajímavých hudebních titulů, které vyšly pod jejich křídly.

Další CD, o které si můžete právě zahrát, se jmenuje Blacksun Flowers a na svědomí jej mají zkušení slovenští death/thrashcoroví drtiči DOGMA INC., kteří se metalovým světem protloukají již bezmála dvacet let. Jejich nahrávky na sebe sice nechávají docela dlouho čekat – poslední dvě od sebe dělí 8 let –, ale zato vycházejí v patřičné kvalitě, o čemž svědčí i velice pozitivní recenze. Aktuální počin z roku 2017 je nekompromisní a mnohdy docela vybočuje z úzce vymezené výše uvedené žánrové orientace. Poslechněte si krátké ukázky všech songů alba Blacksun Flowers na YouTube (www.youtube.com). Více informací (či objednávku) pak najdete na stránkách vydavatele www.slovakmetalarmy.sk.

A jak můžete desku Blacksun Flowers skupiny Dogma Inc. získat? Postup je velice jednoduchý. Zašlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže ‘Dogma Inc.‘, a pokud budete mít štěstí při losování, dva z vás se mohou těšit na tenhle nekompromisně našlapaný počin.

Soutěžní otázka:

V jakém studiu byla deska Blacksun Flowers pořízena?

Soutěž bude ukončena a vyhodnocena 24. 11. 2020.

Shlédnutí: 256

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *