RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o CD skupiny Alter Ego

Protože se nezadržitelně blíží čas Vánoc, připravil pro vás RockShock ve spolupráci s vydavatelstvím Slovak Metal Army sérii soutěží, v nichž si můžete zahrát o spoustu zajímavých hudebních titulů, které vyšly pod jejich křídly.

Další CD, o které si můžete právě zahrát, se jmenuje Back To Rock’n‘Roll a pochází z dílny prešovské hardrockové kapely ALTER EGO. Jak už samotný název napovídá, slovenská kapela se vrací k hardrockovým kořenům 70. a 80. let, která byla notně ovlivněna klasickým rock’n’rollem. A přestože tu dobu sami až tak moc nezažili, ta rock’n’rollová krev jim v žilách evidentně koluje (zřejmě dobré geny). Posoudit to můžete ostatně sami, například prostřednictvím titulního videoklipu Back To Rock’n’Roll (www.youtube.com) nebo na jejich kapelním Bandzone profilu (www.bandzone.cz). Více informací (či objednávku) pak najdete na stránkách vydavatele www.slovakmetalarmy.sk.

A jak můžete desku Back To Rock’n‘Roll skupiny Alter Ego získat? Postup je velice jednoduchý. Zašlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže ‘Alter Ego ‘, a pokud budete mít štěstí při losování, dva z vás se mohou těšit na tohle parádní rock’n‘rollové album.

Soutěžní otázka:

Kdo se postaral o mix a mastering alba Back To Rock’n‘Roll? Soutěž bude ukončena a vyhodnocena 23. 11. 2020.

Shlédnutí: 260

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *