RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o CD skupiny Incalm

Protože se nezadržitelně blíží čas Vánoc, připravil pro vás RockShock ve spolupráci s vydavatelstvím Slovak Metal Army sérii soutěží, v nichž si můžete zahrát o spoustu zajímavých hudebních titulů, které vyšly pod jejich křídly.

První CD, o které si můžete právě zahrát, se jmenuje Noir a jedná se o první album jihomoravské death/groovemetalové smečky INCALM vydané u oficiálního labelu. Skupina vznikla v roce 2000 a vydala několik demo a EP nahrávek a také debut Save My Soul (2004), v roce 2018 pak vypustila do světa i aktuální řadovku. Zvuk svěřili zkušenému Standovi Valáškovi (studio ŠOPA), který jen umocnil tu naléhavost a sílu jejich výborné agresivní muziky. Tu ostatně můžete ochutnat prostřednictvím videoklipu Fallen From Grace (www.youtube.com) nebo na kapelním Bandzone profilu (www.bandzone.cz). Více informací (či objednávku) pak najdete na stránkách vydavatele www.slovakmetalarmy.sk.

A jak můžete aktuální desku Incalm získat? Postup je velice jednoduchý. Zašlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže ‘Incalm‘, a pokud budete mít štěstí při losování, dva z vás se mohou těšit na tohle metalově nabušené album.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje autor obalu desky Noir?

Soutěž bude ukončena a vyhodnocena 22. 11. 2020.

Shlédnutí: 296

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *