RockShock

Internetový rockový magazin

Motorband odstartovali kampaň na Hithit

Text: Jiří Olszar
Foto: archiv skupiny

Těžká je doba pro všechny, a pro muzikanty zvlášť. A pokud chtějí dál rozdávat radost svou muzikou, bez pomoci fanoušků – jak je to v poslední době dobrým zvykem – se to mnohdy neobejde. A tak i metalová legenda MOTORBAND právě spustila crowdfundingovou kampaň na portálu Hithit, aby mohla dokončit své nové album, následovníka úspěšného počinu V z roku 2017.

Vydání nové desky měla skupina původně v plánu už letos, ale protože se ze známých důvodů nepodařilo sehnat dostatečné množství financí pro její realizaci, posunuli Motorband vydání až na příští rok. Skladby tak aspoň dostaly patřičný prostor k dozrání a doladění a z celkem 25 demosnímků kapela vybrala 13 favoritů, kteří se objeví na novém albu, jež bude zároveň dárkem k 35. výročí existence. Poprvé se na studiové nahrávce představí i tři noví členové – zpěvák Ladislav Korbel, kytarista Vojta Brázda a bubeník Stanislav Pliska. S touto trojicí Motorband natočili a v srpnu představili nový videoklip Pravda nebo lež.

Jak skupina prozradila, materiál je určitě silnější než na předchozím albu V, což ostatně naznačuje i zveřejněný videoklip, a o zvuk světové kvality se jako minule postará Tomáš Raclavský v jeníkovském Babylon Studios.

Do realizace a propagace nového alba už skupina investovala více jak 100 000 Kč, ale protože chce jako vždy nabídnout co možná největší kvalitu, obrací se právě na své fanoušky s žádostí o pomoc v rámci kampaně na Hithit. Na ně zde čeká samozřejmě spoustu zajímavých odměn, jako třeba nové CD nebo něco z merche, pro firmy se zde pak nabízejí zajímavé možnosti sponzoringového partnerství. Pokud byste i vy rádi přispěli na podporu jedné z našich stálic metalové scény, přejděte tedy na stránky www.hithit.com a vyberte si některou z nabízených odměn.

Související odkazy:
www.motorband.cz
www.facebook.com/officialmotorband
www.youtube.com/user/Motorbandstudio
www.instagram.com/motorband.official

Shlédnutí: 874

One thought on “Motorband odstartovali kampaň na Hithit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *