RockShock

Internetový rockový magazin

Bloodsoaked Necrovoid streamují svůj debut Expelled Into The Unknown Depths Of The Unfathomable

Text: Nathan Birk / Jiří Olszar
Foto: archiv skupiny

Doom/deathmetaloví BLOODSOAKED NECROVOID streamují vysoce očekávané debutové album Expelled Into The Unknown Depths Of The Unfathomable na webu GrizzlyButts.com. Mezinárodně nahrávka vychází už dnes 6. listopadu prostřednictvím Iron Bonehead Productions.

Expelled Into The Unknown Depths Of The Unfathomable můžete streamovat zde: www.grizzlybutts.com

Bloodsoaked Necrovoid, kteří pocházejí z Kostariky, vznikli v roce 2018 a rychle se pustil do práce na prvních demo nahrávkách. Obě první dema pak byla zkompilována na vinylu Apocryphal Paths Of The Ancient 8th Vitriolic Transcendence vydaném začátkem roku 2019 u Iron Bonehead. Ještě v témže roce natočili split album s kapelou Ratlord. Prostřednictvím všech těchto nahrávek si duo Jose Maria Arrea (bicí) a Federico Gutierrez (kytara, zpěv) vybudovalo neuvěřitelně bezútěšný a nekompromisní styl, který nyní překonává debutovým albem.

Bloodsoaked Necrovoid jsou drtivější než na předchozích nahrávkách, a přesto z nich vyzařuje obrovský smysl pro prostor, který prorážejí plným atmosférickým závojem. Posluchače doslova dokopou k tomu, aby se jim muzika vryla do mysli, podvědomí i duše. Jedná se o hudební zážitek o délce šesti písní (41 minut), který se zdá být nekonečný, ale stejně si zachovává pekelnou naléhavost, kde je překvapivě v rozporu hrdelní slow-motion grind se zběsile tepajícími rytmy. Zní to jako bestiální metal tažený dehtem. Jejich způsoby podání jsou až nepochopitelné.

Seznam skladeb pro Expelled Into The Unknown Depths Of The Unfathomable:
1. Dispossessed In An Asphyxiating Endless Darkness
2. Perverted Astral Intoxication For A Death Incarnation
3. Viciously Consumed By The Unfolding Unknown
4. Inescapable Transferance Of Profane Malignity
5. Existential Dismemberment By A Transcendental Nothingness
6. Traversing The Threshold Of A Treacherous Depraved Absolute

Související odkazy:
www.bloodsoakednecrovoid.bandcamp.com
www.facebook.com/IronBoneheadProductions

Shlédnutí: 286

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.