RockShock

Internetový rockový magazin

Islandská zpěvačka a skladatelka Sóley se představí v květnu ve Futurum Music Baru

Text: D-Smack-U Promotion

SÓLEY STEFÁNSDÓTTIR, která se narodila v Hafnarfjörðuru na Islandu, zaujala v roce 2010 svým pohádkovým zpěvem na EP Theatre Island. Její fantastické alt-popové melodie se sépiovými tóny pokračovaly vydáním debutového alba We Sink v roce 2011.

Poté, co Sóley vystudovala klavír na Islandské umělecké akademii, vydala v roce 2014 EP Krómantík, které se skládalo z klavírních děl původně složených pro různé divadelní a filmové produkce. Po něm následovalo temné album Ask The Deep z roku 2015.

Vydáním svého třetího alba Endless Summer v létě 2017 opustila temnotu Ask The Deep a zaměřila se na organičtější akustická aranžmá. Endless Summer bylo napsáno a nahráno během 12 měsíců společně s dlouholetým přítelem a spolupracovníkem Albertem Finnbogasonem. V letech 2017 až 2018 Sóley spolupracovala se Sin Fangem a Örvarem Smárasonem ve společném projektu Team Dreams.

Sóley nedávno dokončila nahrávání čtvrtého sólového alba, které vyjde v lednu 2021. Vydání alba bude doprovázeno rozsáhlým evropským turné, jehož jednou ze zastávek bude také koncert v pražském Futuru.

24. 05. 2021, 20.00 hod. – Praha, Futurum Music Bar

Vstupenky za 490 Kč + poplatky na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek na místě za 590 Kč.

Související odkazy:
www.soley-music.com
www.instagram.com/soleysoleysoley
www.twitter.com/soleysoleysoley
www.facebook.com/soleysoleysoley
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com

Shlédnutí: 222

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *