RockShock

Internetový rockový magazin

Maďarští Kalapács představují nový song z chystaného alba Világvégre

Text: Hammer Records Promotion / Jiří Olszar
Foto: obal alba

Maďarská heavy/powermetalová kapela KALAPÁCS, vedená renomovaným zpěvákem Józsefem Kalapácsem, který vybudoval neuvěřitelné dědictví maďarského heavy metalu v čele s legendárními kapelami Pokolgép a Omen, letos slaví 20. výročí. Pro tuto významnou příležitost připravili hned dvě studiová alba, která vyjdou 6. listopadu 2020.

Po dvou letech se vrátí s novým řadovým albem Világvégre, které bude obsahovat 12 zbrusu nových heavy/powermetalových skladeb. Speciálně pak k tomuto výročí vyjde i tributní album Kikalapált dalok. První ukázkou z řadového alba je song Nem adom alább, který si můžete níže poslechnout prostřednictvím lyric videa.

Nem adom alábbwww.youtube.com/watch?v=K2mS9asr8ek

Kikalapált dalok je tributní album Kalapács, které představuje spojení téměř 150 hudebníků. Bylo nahráno za účasti 30 uznávaných kapel maďarské metalové scény. Jelikož se jedná o tributní album, obal CD je také poctou jedné z největších kapel heavy metalu – Judas Priest a desce Ram It Down. Tento záměrně známý remake design byl vybrán tak, aby odkazoval na název alba. Nové skladby budou uvedeny každý den až do data vydání na YouTube kanálu Hammer Music Hungary. Kompletní seznam skladeb najdete zde: www.youtube.com/playlist

Předobjednávky Világvégre a Kikalapált dalok (k dispozici také v angličtině) zde: www.kalapacs.net

Seznam skladeb Világvégre:
01. Nem adom alább
02. Így akarom
03. Világvégre
04. Úgy ítélj
05. Végső állomás
06. Főnix
07. Gyönyörű világ
08. Tánc az ördöggel
09. Nem egyszerű álom
10. Bűn és bűnhődés
11. Az én városom
12. Az éjszaka országútjain

Související odkazy:
www.kalapacs.net
www.facebook.com/KalapacsZenekarOfficial

Shlédnutí: 392

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *