RockShock

Internetový rockový magazin

Harlej natočili klip s Tomášem Hanákem v hlavní roli

Text: Warner Music
Foto: archiv skupiny

Skupina HARLEJ natočila třetí klip k albu Smutku dávám sbohem, které vyšlo v březnu tohoto roku. Hlavní roli v obrazovém ztvárnění skladby Až tady jednou nebudu přijal herec Tomáš Hanák.

Výpravný klip se natáčel v průběhu září a října v několika lokacích, mezi kterými dominuje prostředí nemocnice Motol. „To, že natočíme klip Až tady jednou nebudu, bylo jasný hned od chvíle, kdy jsme píseň ve studiu nahráli. Osobně k ní mám hodně blízkej vztah, a to jak k hudbě, tak k textu. Zrovna texty na tenhle song jsme měli asi čtyři, než přišel ten správnej námět a nápad,“ přibližuje vznik písně a klipu kapelník a kytarista Harleje Tonda Rauer.

Natáčení se ujal Petr Vinc Havlíček se svojí firmou Khfilmin, a navázal tak na několikaletou úspěšnou spolupráci s Harlejem, ze které vzešel například klip Strážní andělé útočící na hranici 10 milionů zhlédnutí na YouTube.

„Myslím, že Vinc se námětem a zpracováním přesně trefil do toho, o čem nám v písničce šlo, a posunul to ještě o kousek dál. Výslednou podobu podtrhnul svým výkonem Tomáš Hanák. Nesmírně si vážím toho, že s námi šel do natáčení člověk a herec jeho formátu,“ dodává Rauer.

Harlej slaví letos 25 let existence a v první polovině roku měla proběhnout výroční halová tour. Po první zastávce ji však přerušila pandemie. Dvě open air vystoupení stihla skupina odehrát v září, ale všechny ostatní koncerty se uskuteční až v příštím roce, jakmile to epidemiologická opatření dovolí.

Klip Až tady jednou nebuduwww.youtube.com/watch?v=zQN5Kd9Ed_c

Další info:
www.harlej.cz
www.facebook.com/HarlejCZ

Shlédnutí: 120

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *