RockShock

Internetový rockový magazin

Němečtí Strydegor vypustí v listopadu do světa další metalový vichr

Text: MDD Records / Jiří Olszar
Foto: archiv skupiny

STRYDEGOR již více jak 10 let představují stabilní severský vítr na metalové scéně. Míchají poryvy melodického death metalu s hymnicko-akustickými víry, poseté výraznými prvky kousavého black metalu. Po třech dosavadních albech a četných koncertech na evropských pódiích se seveřané nyní připravují na rozpoutání další zvukové bouře s názvem Isolacracy jako svědectví o svém hudebním vývoji. Tento metalový orkán se vám dostane pod kůži pronikavěji a trvanlivěji než cokoli, co kapela kdy vydala.

Delší čekací doba (6 let) na nové album rozhodně stála za to, protože Isolacracy bezpochyby představuje vrchol dosavadní hudební tvorby kvarteta a mělo by se stát kandidátem na titul ‘Melodic Death Metal Album Of The Year‘. Známky klasického melodic metalu, vícevrstvý vokál, skvělý cit pro melodie a atmosféru, stejně jako vyzrálé texty písní, to vše směřuje k vystoupení na metalový Olymp.

Všech 11 nových skladeb bylo nahráno v Hell-Sounds Studiu v Neu Brenz a smícháno Oliverem Carellem (mimo jiné Ophis, Fäulnis, Heretoir). O ohromující finální mastering se pak postaral Lasse Lammert v LSD Studiu Lübeck (Alestorm, Gloryhammer).

Seznam skladeb Isolacracy:
1. Beware The Beast Man
2. Innocence Corroded
3. Lucid
4. Stars And Strife
5. World In Your Hands
6. Into The Unknown
7. Escape
8. Enemy Inside
9. As April Slowly Fades
10. Oceans
11. Still Alive

Aktuální sestava kapely:
Florian Kunde – kytara, zpěv
Daniel Hausschild – kytara
Martin Schmidt   – baskytara
Immanuel Promnitz – bicí

Související odkazy:
www.facebook.com/StrydegorOfficial
www.youtube.com/user/StrydegorOfficial

Shlédnutí: 143

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *