RockShock

Internetový rockový magazin

Kapela FROM přichází s letním hitem Vocogo. Na pomoc si pozvala Raega

Text: BrainZone Promotion
Foto: archiv skupiny

Teplická formace FROM vypouští do světa svěží song s názvem Vocogo. Tento společný počin s rapperem RAEGEM je pro kapelu vůbec první spoluprací s dalším interpretem a všichni zúčastnění jsou s výsledkem velmi spokojeni.

Odkaz na YouTube – www.youtube.com/watch?v=bObKI5PPddg

Raego se svého partu chopil bravurně: „Kluci mi song poslali přes Instagram a během deseti minut jsem jim volal zpět, že do toho s nima jdu,” uvedl. Zpěvák kapely Filip k tomu dodává: „Je to náš první singl, kde jsme se v tvorbě totálně uvolnili a zkusili být více pozitivní a v klidu. Text napsal Petr Harazin, který od nás dostal jasné zadání, už žádný depky, život je skvělej a je třeba si ho užívat, jak to jen jde.”

Videoklip k písni Vocogo byl natočen v okolí Teplic a vyobrazuje víru v sebe sama. Píseň totiž pojednává o tom, že každý z nás svou cestu životem najde a není třeba tlačit na pilu. Scénáře se chopila Monika Hlinková a kameru obstaral mladý režisér Adam Čada. Mix a mastering opatřil Ecson Waldes v Biotech studiu.

FROM mají za sebou velice úspěšný singl V síti, který překonal hranici pěti milionů zhlédnutí na YouTube. Kapela plánuje na sklonku roku 2020 vydat druhé autorské album a ještě během letošního roku vydat minimálně další dva videoklipy.

Koncerty FROM:
05. 09. 2020 – Bílina
05. 09. 2020 – Dřemčice
11. 09. 2020 – Vrchlabí
30. 09. 2020 – Brno, Melodka
11. 10. 2020 – Ostrov

O FROM
Teplická kapela FROM není na hudební scéně žádným nováčkem. Čtveřice hudebníků na sebe poprvé upozornila v roce 2014 singlem Nebe. Jejich největším úspěchem byl ale singl třetí, a to skladba V síti. Videoklip k této skladbě si na YouTube nasbíral více než pět milionů zhlédnutí a stal se jedním z nejúspěšnějších klipů hudební stanice Óčko roku 2015. V roce 2018 vydali studiové album Nekonečno. Deska vznikala pod dohledem producentů Ecsona Waldese a Fabia Trentiniho ve studiu Biotech Praha.

Související odkazy:
Facebook – www.facebook.com/F.R.O.M.kapela
Instagram – www.instagram.com/from_kapela
Web – www.fromband.cz

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Zhlédnutí: 6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *