RockShock

Internetový rockový magazin

Turné metalové královny Tarji Turunen se přesouvá na podzim příštího roku!

Text: Pragokoncert
Foto: Petr ‘Tibi’ Tibitanzl

Pozor, pozor, škrty a přesuny v koncertním kalendáři pokračují. Vzhledem k současné celosvětové pandemii koronaviru a naprosto nepředvídatelnému vývoji v nejbližších měsících, přesouvá své podzimní turné In The Raw také finská metalová diva TARJA TURUNEN. Své aktuální album In The Raw tak představí v České republice až na podzim 2021.

Nové termíny koncertů pro Pardubice a Brno jsou následující:
29. 10. 2021 – Pardubice, Ideon
30. 10. 2021 – Brno, SONO Centrum

Rozhodně se vyplatí si na tyto skvělé koncerty Tarji počkat. Tarja plánuje pustit vás hluboko do svého nitra. Na desce In The Raw se otevírá víc, než kdykoli předtím a říká, že je to, jako by před vámi stála nahá a šťastná. „Zlato je podle nás něco vyleštěného, dokonalého, sofistikovaného, luxusního, ale ve své přirozenosti je to stále surový a chladný prvek,” vysvětluje Tarja. A stejně taková je její hudba na novém albu. Je to kombinace sofistikované a rafinované orchestrální hudby, pěveckých sborů a jejího klasicky trénovaného hlasu s hrubým, temným a heavy jádrem. Jednoduše řečeno In The Raw. Hudba, kterou Tarja dělá, má vždy symfonický základ a složitou duši a prostě patří na velká pódia.

Na obou koncertech této bohyně metalu se můžete těšit nejen na nové písně, ale i na ty starší, osvědčené hity. Už teď je tedy jasné, že půjde opět o nezapomenutelná, emocemi nabitá show. Rozhodně si na to počkejte!

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nové termíny koncertů.

Související odkazy:
www.tarjaturunen.com
www.mastersofrock.cz/cs/Tarja-Turunen

Zhlédnutí: 9

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *