RockShock

Internetový rockový magazin

Tradiční Rock Fest Hořice nabídne legendy jako Vitacit, Alkehol či Törr

Text: Václav Votruba

Hořice na Šumavě se na jeden den opět promění v rockové centrum krumlovského regionu. V sobotu 25. července se v zastřešeném amfiteátru uskuteční Rock Fest Hořice 2020, jehož soupiska je plná výrazných jmen tuzemské scény. Těšit se můžete na VITACIT, ALKEHOL, TÖRR, JANU ‘URIEL’ KRATOCHVÍLOVOU a ILLUMINATI.CA, LOCOMOTIVE a KRYPTON.

Festival otevřou už v 15.00 hodin Vitacit s Danem Horynou v čele. Bezesporu legenda, která psala společně s Citronem, Titanikem či Kreysonem dějiny českého heavy metalu. Za mikrofonem dravý ‘Zeppelin’, se kterým kapela hrála nesmrtelné pecky jako Do hospody chodívám či Noční město.

Na metalovou strunu zahraje také Törr, který v 80. letech stál u zrodu tuzemského black metalu. Chybět nebude ani personálně propojený Alkehol. Kultovní kapelou jsou už bezesporu i Locomotive, nejspíš nejtvrdší položka na soupisce hořického festivalu.

Velkým pojmem je pak zpěvačka Jana ‘Uriel’ Kratochvílová, která je jedinečná svou žánrovou nesvázaností. Společně se svou skupinou Illuminati.ca dělá těžce zařaditelnou, avšak o to zajímavější muziku. Stálicí festivalu je rock/metalový Krypton.

Vstupenky na Rock Fest Hořice 2020 se dají pořídit v síti Ticketstream za 450 korun. K dostání budou i na místě za 490 korun.

Program:
15.00 – Vitacit
17.00 – Jana ‘Uriel’ Kratochvílová a Illuminati.ca
19.00 – Locomotive
21.00 – Alkehol
23.10 – Törr
00.30 – Krypton

Kontakty a odkazy:
Hořice na Šumavě – www.horicenasumave.cz
Martin Madej, starosta městyse Hořice na Šumavě – +420 608 961 777,
starosta@horicenasumave.cz

Zhlédnutí: 12

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *