RockShock

Internetový rockový magazin

Lucerna Music Bar se může těšit na alternativní Jimmy Eat World

Text: D-Smack-U Promotion

JIMMY EAT WORLD je americká rocková kapela, která vznikla v roce 1993 v Arizoně a vydala dosud deset studiových alb. Posledních devět nahrála skupina ve složení Jim Adkins (sólová kytara, zpěv), Zach Lind (bicí), Tom Linton (doprovodná kytara, zpěv) a Rick Burch (basová kytara). V pražském Lucerna Music Baru už před lety hráli, 24. 6. 2021 se tam po letech vydají znovu, aby představili svou říjnovou novinku nazvanou Surviving.

Prorazili albem Bleed American z roku 2001, které získalo Platinovou desku. Největšího úspěchu v hitparádách dosáhli svým šestým albem Chase This Light z roku 2007, které vylétlo na páté místo hitparády Billboard 200.

Jimmy Eat World jsou považováni za průkopníky stylu emo, i když se sama kapela takovému označení brání. Páté album, které se jmenovalo Futures, pak přineslo jiný styl – alternativní rock.

V Praze je doprovodí kalifornská indierocková kapela TOGETHER PANGEA.

Jimmy Eat World + support: Together Pangea
23. 6. 2021, 20.00 hod. – Praha, Lucerna Music Bar

Vstupenky za 590 Kč + poplatky v prodeji na webu a pokladně Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků), na GoOut.cz a v sítích Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak na místě v den koncertu za 690 Kč.

Více info:
www.jimmyeatworld.com
www.facebook.com/jimmyeatworld
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Zhlédnutí: 5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *