RockShock

Internetový rockový magazin

Nároďákem Jaroměř se po pauze rozezní žhavé metalové tóny

Text: Miloš Zubr

Po více jak čtyřech měsících se vrací metalová muzika zpět do Nároďáku Jaroměř, a to v sobotu 20. 6. 2020 akcí Hot Metal Party. Jako headliner vystoupí heavymetalová legenda TITANIC. Můžete se těšit jak na skladby z nového alba Soumrak Titánů, ale i na známé pecky jako Figurína, Metalovej svátek, Ábel, Hnusná smůla. Připravujeme s Titanikem další překvapení. Těmto metalovým titánům budou sekundovat energičtí METANOL a power melodici REBEL.

Titanic připluje pod soumrakem titánů
Titanic byl založen na přelomu let 1984 a 1985. Vydání prvního alba otevřelo cestu kapele i do zahraničí, např. v Bulharsku se seznámili s kytaristou Georgim Enčevem ze skupiny Impuls, který se pak stal stálým členem Titaniku. Skupina svoji činnost ukončila v roce 2002, obnovena byla roku 2009. Členem kapely je od srpna 2011 i bubeník Martin Škaroupka (Cradle Of Filth, Inner Fear, Lunatic Gods, ex-Masterplan ad.). Začátkem roku 2019 nastoupil na post kytaristy Marek ‘Ashok’ Šmerda (Cradle Of Filth, ex-Root ad.) místo Georgiho Enčeva.

Metanol – Sebevědomí jim neschází a to je dobře
Téhle party z Hradce Králové se neptejte, co hraje za styl – jasně že metal! A další škatulkování? To u nich také holt nejde. Mají svůj styl. Hrají hudbu, která je prostě baví. Vše si skládají sami – hudbu, aranže, texty. Texty samozřejmě pouze a výhradně v mateřském jazyce. A proč? Ne proto, že by neuměli anglicky, ale proto, že jsou Češi a jsou na to hrdí! Chtějí, aby jejich texty dávaly smysl a pochopení a aby si s nimi mohli jejich fanoušci zazpívat.

Rebel – Síla a melodie z Golčova Jeníkova
Čtyřčlenná formace hrající melodický metal s prvky power metalu a metalcoru. Za svou čtyřletou historii Rebel odehráli několik desítek koncertů na klubových akcích a festivalech po České republice. Na svém kontě má kapela demo Dračí jezdec (2016), EP Krvavá růže (2017) a singl Znamení draka (2018). V nejbližších měsících se od Rebelu můžete těšit na několik zbrusu nových skladeb, které budou tvořit další EP s velmi zajímavým konceptem.

Vstupenky ve výhodném předprodeji koupíte zde:
www.narodakjaromer.cz/20-6-2020-hot-metal-party

Kudy do Nároďáku Jaroměř:
www.narodakjaromer.cz/jak-se-k-nam-dostanete

Facebook – www.facebook.com/narodakjaromer

Kontakty:
Nároďák Jaroměř
Národní 54
551 01 Jaroměř
Tel. – +420 739 119 796
Web – www.narodakjaromer.cz

Zhlédnutí: 5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *