RockShock

Internetový rockový magazin

Přeložený podzimní 10. rockový majáles ještě lepší, větší a přitom levnější

Text: Tomáš Novák

Po úspěšném 9. ročníku organizátoři přinášejí ještě lepší, větší a přitom levnější podzimní 10. rockový majáles Zubří země. Dva dny plné 16 nejlepších českých rockových kapel, zábavy a pohody – to je jediný rockově orientovaný majáles v ČR – koronavirovým zásahem nezměněný program, jen termínově celý přesunutý na předposlední zářijový víkend – od pátku 18. září do soboty 19. září 2020, na prosluněné travnaté ploše sportovního oválu za Lužánkami v Bystřici nad Pernštejnem na Vysočině, tedy v oblasti, kde žila obrovská, silná a divoká zvířata – mystičtí zubři, ke kterým se festival hlásí názvem Zubří země.

„Už za čtyři měsíce začínáme a věříme, že spoustě našich fanoušků se posledních devět našich ročníků líbilo; teď je na čase se společně opět sejít a udělat na Vysočině pořádné rockové peklo…” říkají jedním hlasem organizátoři, a přidávají: „…díky za každého z vás, kdo podpoří svojí účastí náš speciální dvoudenní nadupaný rockový narozeninový line-up, protože je co oslavovat; vyrostli jsme v jednu ze tří největších open-air rockových akcií na Vysočině!”

Festival ještě levnější – shrnutí všech cenově dostupných vstupenek v předprodeji
10. rockový majáles Zubří země nejenže zmrazil ceny všech vstupenek, ale šel ještě dál, pro všechny návštěvníky snížil ceny na celorepublikové minimum, počínaje od 199 Kč za jednodenní vstupenku, takže nyní v předprodeji zakoupíte velmi výhodně veškeré vstupenky za historické ceny navazující na startovací nabídku z počátku letošního roku ještě před koronavirovou krizí – a to platí pro samostatné jednodenní standard vstupenky na pátek i sobotu, tak i pro dvoudenní permanentky na celé oba festivalové dny a také pro nadstandardní jednodenní V.I.P. vstupenky, rozšířené o rodinné a skupinové V.I.P. vstupenky – Rodinka, Partička, Parta, Parta XL a Parta XXXL (pro skupiny v počtu 4–12 návštěvníků), kdy součástí ceny je i V.I.P. parkovací karta, občerstvení, sběratelský náramek, poukaz na nákup festivalového trička, ale hlavně vlastní samostatný V.I.P. party stan se sezením, vlastní chlazený výčep a sud piva Chotěboř. Více o předprodeji na TicketLIVE.cz:
www.ticketlive.cz/cs/event/rockovy-majales-zubri-zeme-2020

Výjimečná šance jak ušetřit – staňte se členem klubu a čerpejte výrazné slevy na vstupenky
10. rockový majáles Zubří země nabízí možnost registrace do majálesového věrnostního klubu, kde registrovaní členové klubu mohou pro sebe i své blízké čerpat slevy při koupi všech druhů vstupenek v předprodeji a také další benefity. Více informací na FB profilu
(www.facebook.com/rockovymajales) nebo na webových stránkách (www.rockovymajales.cz). Registrace i samotné klubové členství jsou bezplatné!

Festival ještě lepší – shrnutí všech festivalových vylepšení
10. rockový majáles Zubří země není lhostejný k okolnímu životnímu prostředí, nově bude počínaje letošním ročníkem šetřit přírodu tříděním odpadu. Pro návštěvníky, kteří si chtějí komfortně užít oba dny open air festivalu, organizátoři vylepšili nabídku ubytování o levné dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, ale také ještě levnější variantou je možnost přespání ve stanovém městečku, kdy postačí vzít si s sebou z domu buď spacák a vlastní stan (vedle kterého můžete přímo parkovat i s autem), nebo je dokonce možnost zapůjčit si zcela nový festivalový stan přímo i na místě, také zapůjčení stanu je letošní novinkou. Zakoupit lze nově také V.I.P. parkovací kartu s bezpečným monitorovaným parkováním přímo u areálu pro vaše auto.

Festival ještě větší – shrnutí všech festivalových rozšíření
10. rockový majáles Zubří země se rozšíří v mnoha ohledech. Dvoudenní festival v přesunutém podzimním termínu 18. a 19. září 2020 nabídne zvětšení celého festivalového areálu pro maximální bezpečnost a komfort návštěvníků. Ze stejných důvodů dojde také k rozšíření počtu výčepů (opatření pro zamezení tvorby front) a rozšíření kompletní nabídky mnoha jídel z domácí kuchyně s akcentem na výběr kvalitních surovin od osvědčených lokálních dodavatelů. Historicky největší rozšíření však návštěvníci zaznamenají oproti dřívějším ročníkům během obou festivalových dnů na velkém pódiu, kde 10. ročník představí největší hvězdné obsazení s těmi největšími českými rockovými legendami, v čele s kapelami ARAKAIN, DOGA, TRAUTENBERK, KOMUNÁL, ALKEHOL, TITANIC, VITACIT, MILOŠ ‘DODO’ DOLEŽAL, RIMORTIS, D.O.P., HEADFIRE, ale také INSANIA, TH!S s Vojtou Kotkem, B. C. BROTHERS a s velkými lákadly KABÁT REVIVAL a METALLICA REVIVAL.

Související odkazy:
Web – www.rockovymajales.cz
Facebook – www.facebook.com/rockovymajales
FB událost – www.facebook.com/events/555292425184294
Předprodej – www.ticketlive.cz/cs/event/rockovy-majales-zubri-zeme-2020

Dvoudenní program 10. rockového majálesu Zubří země

Pátek 18. 9. 2020 – vstup 14.30 hodin, start 15.00 hodin
Line-up:
B. C. BROTHERS
HEADFIRE
D.O.P.
RIMORTIS
KOMUNÁL
TITANIC
VITACIT
MILOŠ ‘DODO’ DOLEŽAL
After party – hard & heavy DJ v XXL party stanu
Konec programu 03.00 hodin (ráno sobota 19. 9. 2020)

Sobota 19. 9. 2020 – vstup 11.30 hodin, start 12.00 hodin
Line-up:
moderátor – Jabub Kohák
INSANIA
ALKEHOL
METALLICA REVIVAL
TH!S s Vojtou Kotkem
DOGA
ARAKAIN
TRAUTENBERK
KABÁT REVIVAL
After party – hard & heavy DJ v XXL party stanu
Konec programu 03.00 hodin (ráno neděle 20. 9. 2020)

Zhlédnutí: 5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *