RockShock

Internetový rockový magazin

Sedmička zažije peklo za zrušený koncert Feastem

Text: Lʼinphantile collective

Pokud jste se těšili v červnu na finské grindery Feastem, zaplakali jste, i když pod zadýchanou rouškou s brýlemi bylo stejně hovno vidět. Přijměte, prosím, od nás i tak kapesník jako důkaz našeho sdílení vašeho zármutku a místo zneužívání sedativ si zaškrtněte tučně toto datum: 19. 6. 2020! Původně avizované lokální supporty ONANIZER a INSISTENT se hecly a s dalšími grindery IMPULSEALER vás opětovně zvou na pražskou Sedmičku.

Zatímco letití Onanizer víc hrají, než nahrávají a během skoro čtvrt století své existence koncertovali téměř po celé zeměkouli (chybí jen Monako a jedna nová africká země, kterou OSN neuznává), pražští Insistent jsou příkladem pilné grindové kapely nové vlny, která nejenže to mastí naživo, ale pravidelně navštěvuje i psychologa a mistra zvuku v jedné osobě Otyna ve Vyškově (Davos Records). Impulsealer jsou sice nováčci, ale rozhodně ne neochmýření (viz koberec Malého Johna), jejich grindcore dokáže vystavět někdy až neuvěřitelně temné industriální stěny, o které se umlátil už nejeden schizofrenik.

Rezervace
Protože kapacita koncertu je v tuto chvíli omezená na 70 návštěvníků, využijte rezervace na e-mailu neonarcis@seznam.cz. Stačí napsat jméno a počet lístků, ty budou k vyzvednutí do 19.30 hod. v den akce na Sedmičce, poté by rezervace propadla neředěnému peklu.

Související odkazy:
Onanizer
www.facebook.com/Onanizer-241448825013
www.youtube.com/watch?v=xln6UjzZDpM
Insistent
www.facebook.com/insistentgrind
www.youtube.com/watch?v=oh5pCBJa8Rg
Impulsealer
www.facebook.com/impulsealer
www.youtube.com/watch?v=XWmw45u79fA

Kdy – 19. 6. 2020, 19.00 hod.
Kdo – Onanizer, Insistent, Impulsealer
Kde – Praha, klub 007 Strahov
Vstupné 180 Kč

Zhlédnutí: 6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *