RockShock

Internetový rockový magazin

Daniel Landa vydává píseň Ukolébavka, možný příslib nového alba

Text: Warner Music

„Tahle píseň vyjadřuje můj pocit ze současné doby a směru, kam míříme. Nebo vlastně, kde už pomalu jsme. Je to varování a už je na každém, jak s tím naloží,” komentuje poselství obsažené ve skladbě DANIEL LANDA.

Píseň, kterou složil i zaranžoval, nahrál v hudební svatyni Vyšehrad s Tomym Krylem (kytary), Markem Žežulkou (bicí), Martinem Ivanem (baskytara), Jiřím Vopavou (housle) a Ondřejem Klímkem (příčné flétny, saxofon a dechový syntezátor). Za klávesy usednul on sám. V písních Daniela Landu doprovodil dětský sbor Coro Piccolo pod vedením Jany Galíkové. O nahrávku, mix a mastering se postaral Jan Zázvůrek.

Daniel Landa je rockový zpěvák, skladatel, textař, libretista, scenárista, producent, herec, boxer, automobilový závodník a mentální kouč. Svoji hudební dráhu započal ve skupině Orlík, která se po vydání svého druhého alba rozešla a Landa od té doby vystupuje jako sólový umělec. Na svém kontě má nespočet ocenění v anketách popularity a Zlatých, Platinových a Multiplatinových desek. Jako muzikálový autor debutoval s Krysařem, jeho zatím posledním muzikálem je Klíč králů. Jako herec se objevil např. ve výrazných rolích ve filmech Černí baroni a Proč? Jeho poslední filmovou rolí byl Alex v jeho filmu Tacho a v televizi postava Emanuela Moravce v díle Den po Mnichovu ceněného cyklu České století.

Lyric video Ukolébavka – www.youtube.com/watch?v=uGkrzmuA7DU

Ukolébavka na digitálních službách – www.WMCZ.lnk.to/Ukolebavka

Související odkazy:
www.daniel-landa.cz
www.facebook.com/daniel.landa.33671

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 8

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *