RockShock

Internetový rockový magazin

Colours Of Ostrava znovu potvrzuje jména pro rok 2021

Text: Arts Marketing
Foto: Goran Lizdek

Mezinárodní hudební festival Colours Of Ostrava, jehož 19. ročník musel být z důvodu koronavirových opatření přesunut na 14.–17. července 2021, oznamuje první jména z letošního programu potvrzená také na příští rok: holandský DJ a jedna z největších osobností současné taneční hudby MARTIN GARRIX, norská kapela WARDRUNA čerpající ze severské mytologie, vlivná malijská zpěvačka a kytaristka s nominací na Grammy FATOUMATA DIAWARA, australská zpěvačka TONES AND I proslavená hitem Dance Monkey, divoká bosenská formace DUBIOZA KOLEKTIV, holandský DJ a producent BAKERMAT, řecká zpěvačka, herečka a tanečnice MARINA SATTI doprovázená polyfonní ženskou vokální skupinou FONÉS a maďarští rockeři IVAN & THE PARAZOL.

„Jsem ráda, že první znovupotvrzená jména můžeme ohlásit tak brzy po přesunu festivalu. Jednání se zástupci kapel jsou velmi vstřícná, je cítit, že v současné situaci jsme všichni na jedné lodi,” říká ředitelka festivalu Zlata Holušová. „Díky tomu věřím, že další účinkující na příští rok budou velmi rychle následovat,” zdůrazňuje s tím, že snahou festivalu je přesunout na rok 2021 většinu připraveného programu včetně všech hlavních hvězd a dalších účinkujících. „Letošní program nemůže skončit pouze na plakátech, a proto jsme maximálně odhodlaní jej realizovat v roce 2021,” vyhlásila při oznámení přesunu Zlata Holušová.

19. ročník festivalu Colours Of Ostrava proběhne od 14. do 17. července 2021 v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic. Na stejný termín se přesunulo také mezinárodní fórum Meltingpot, které se koná po boku festivalu v jeho areálu. Nebude opět chybět tradičně bohatý doprovodný program – divadla, workshopy, filmy či výtvarné instalace. Celkově by v areálu Dolních Vítkovic mělo proběhnout přes 450 programových bodů na 24 venkovních i krytých scénách.

Zakoupené vstupenky na Colours Of Ostrava 2020 platí automaticky i na příští rok. Zároveň jsou již ve festivalovém e-shopu k zakoupení čtyřdenní vstupenky na Colours Of Ostrava 2021. V současné době mohou fanoušci na sociálních sítích sledovat Colours TV s koncerty, živými pořady i materiály z archivu. Fórum Meltingpot přináší zajímavé online rozhovory s různými osobnostmi.

Více informací na www.colours.cz.

Videa potvrzených účinkujících:
Martin Garrix – Animals – www.youtube.com
Wardruna – Raido – www.youtube.com
Dubioza Kolektiv – Wild Wild East – www.youtube.com
Fatoumata Diawara – Nterini – www.youtube.com
Tones And I – Dance Monkey – www.youtube.com
Marina Satti & Fonés – ΜΑΝΤΙΣΣΑ – www.youtube.com
Ivan & The Parazol – Take My Hand – www.youtube.com
Bakermat – Baianá – www.youtube.com

Zhlédnutí: 6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *