RockShock

Internetový rockový magazin

Ben Caplan se představí ve Futurum Music Baru v novém termínu

Text: D-Smack-U Promotion

BEN CAPLAN je písničkář, performer a bavič v tom nejlepším smyslu slova. Od první vteřiny, kdy vkročí na pódium, vás upoutá obrovským vousem, neslušnou hřívou, kouzlem osobnosti a umem. 30. listopadu ve Futuru ucítíte, s jakou lehkostí přetváří organizovaný klid v chaos.

Ve svém posledním projektu Ben Caplan zkoumá témata imigrace, ztráty, temnoty, lásky, sexu a Boha. Caplan vystupuje s novými písněmi původně složenými pro muzikál Old Stock: A Refugee Love Story. Oceněné divadelní představení mělo premiéru na Edinburgh Fringe Festivalu, kde získalo nejvyšší ocenění a stalo se hitem. Sedm týdnů se pak hrálo na Off Broadway, kde dostalo ocenění New York Times Criticʼs Pick a šest nominací na Drama Desk Award, mimo jiné.

Mezi představeními se Caplan vydává koncertovat po Evropě, Austrálii a Severní Americe. Hudba z muzikálu vyšla na Caplanově třetím studiovém albu nazvaném Old Stock.

Vstupenky za 390 Kč + poplatky na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Futurum Music Baru a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak na místě v den koncertu za 490 Kč. Vstupenky na původní termín, který byl 25. 3. 2020 ve Futurum Music Baru, zůstávají v platnosti.

Ben Caplan – nové datum
30. 11. 2020 – otevření klubu 20.00 hod.
Praha, Futurum Music Bar

Více info:
www.bencaplan.ca
www.facebook.com/bencaplanmusic
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Zhlédnutí: 7

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *