RockShock

Internetový rockový magazin

Totální nasazení zahraje v divadle benefiční live stream pro Nemocnici Slaný

Text: ForFUN Agency

Slánská punkrocková skupina TOTÁLNÍ NASAZENÍ oslaví letos 30 let existence. Od začátku roku měla svoji třicátou sezonu skvěle připravenou, kdy po lednovém miniturné s ruskou ska/punkovou kapelou M.A.D. Band mělo následovat repete loňského víc než vydařeného ‘kulturákového’ turné s The Fialky a dalšími hosty, na které měla navázat šňůra letních festivalů, jichž letos měli Totáči mít i díky svým třicátinám ještě víc než obvykle.

Bohužel se situace vyvinula tak, jak se vyvinula, turné se přeložilo na příští rok a léto je de facto nově v jednání… S rozvolněním nouzového stavu však nachystali Totáči pro své fanoušky koncertní specialitu, jíž pojali nejen benefičně, ale i jako správní slánští patrioti. Na čtvrtek 21. května 2020 připravili speciální koncert ve slánském divadle, který bude přenášen nejen jako live stream, ale může ho sledovat i omezené množství publika přímo v místě konání.

„Celý dvouhodinový koncert, kde zazní většina repertoáru, jsme pojali jako benefiční koncert a většinu vybraných peněz jsme se rozhodli věnovat pro městskou Nemocnici Slaný. Té se v tomto složitém období hodí doslova každá koruna. Jako slánská kapela tak chceme podpořit nejen slánskou nemocnici, ale také slánské divadlo a slánského zvukaře,” říká zpěvák a baskytarista Sváťa Šváb.

Kdo bude chtít, může si tak buď koupit vstupenku přímo do slánského divadla, kde je ovšem počet omezen devadesáti místy, anebo může sledovat live stream na Facebooku Totálního nasazení. Ovšem i ti, kteří se rozhodnou sledovat live stream, mohou akci podpořit koupí vstupenky v hodnotě, jíž si sami vyberou. „Samozřejmě pokud někdo nebude chtít akci podpořit koupí vstupenky, může se dívat také, je to na každém, jaký zaujme postoj. Nehráli jsme čtyři měsíce a budeme rádi za každého, kdo se na náš koncert bude dívat,” dodává Sváťa, jinak zakládající člen Totáčů.

Kromě pořádající ForFUN Agency se organizačního zajištění a technické podpory koncertu ujala i světová jednička v prodeji vstupenek – společnost Ticketmaster Česká republika, a. s.

Slánská skupina, která naposledy vystoupila na konci letošního ledna, prý nepamatuje tak dlouhou pauzu bez hraní a neskutečně se na tento koncert těší. Chystá tak údajně ještě větší nasazení nežli totální – ostatně můžete se o tom sami přesvědčit.

Vstupenky v hodnotách 100, 200 a 300 Kč lze zakoupit online přímo u Ticketmaster na tomto odkazu: www.ticketmaster.cz/event/35733

Vstupenky přímo do Městského divadla Slaný (omezený počet 90 kusů) lze zakoupit zde: www.kultura.slansko.cz/event

Nalaďte se videoklipem Balkánská – www.youtube.com/watch?v=vXMoVDGwR0s

Zhlédnutí: 6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *