RockShock

Internetový rockový magazin

Visací zámek chystá punkový live stream v historii: Punk ani koronáč nezastaví!

Text: Warner Music

Skupina VISACÍ ZÁMEK zve své příznivce do kotle pod heslem ‘Punk ani koronáč nezastaví!’. Svůj historicky první punkový on-line koncert odehraje 16. května, přenos startuje ve 20.00 hod.

„Kvůli koronáči bylo zrušený naše turné s E!E, proto jsme se rozhodli, že uděláme první livestreamovej koncert v naší hysterii, a když vy nemůžete za náma na koncerty, dorazíme my za váma do vašich obýváků, sklepů, garáží a vezmeme vás všechny do kotle,” hlásí punková legenda Jan ‘Hony’ Haubert.

V březnu vydal Visací zámek album Anarchie a total chaos. Nikdy nehrané skladby z alba zazní v rámci koncertu ve světové premiéře.

Jako speciální host se svým setem vystoupí další punková legenda E!E, což bude pro fanoušky jedinečná možnost vidět koncertní sestavu, jak byla naplánovaná pro jarní společné turné Anarchie a total chaos. Pro podzimní termíny už mají E!E totiž jiné plány.

Plnohodnotný koncertní set z pódia Pragosoundu doplní ovšem i další hosté. Nebude mezi nimi chybět ani nejvěrnější fanoušek kapely Ozzák, který už teď pilně cvičí hlasivky na Známku punku.

Vstupenky – www.ticketstream.cz/akce/visaci-zamek-livestream

Album Anarchie a total chaos na digitálních službách – www.WMCZ.lnk.to/AnarchieATotalChaos

Související odkazy:
www.visaci.cz
www.facebook.com/visaci

Shlédnutí: 5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *