RockShock

Internetový rockový magazin

Trny & žiletky – Metal zlomocný

Text: František ‘Berry’ Březina

Nefascinuje vás normální svět a metal bez přesahu? Pak je možné zbystřit! Světlo světa právě spatřilo druhé řadové album jak kalná bažina průzračného projektu TRNY & ŽILETKY.

Trio částečně povstavši ze zlometalového přetlaku Dark Gamballe řídí zpěvák DeSed, který ve svých kořenech – s vydatnou pomocí kumpánů – odkrývá dosud netušené vrstvy černých kovových plátů, jimiž skupina mlátí hlava nehlava; terminologií hudební publicistiky ovšemže předkládá umně vyváženou práci jak s volnějšími, tak naprosto zničujícími, zabijáckými pasážemi.

S black metalem nemá ve svém portfoliu vydavatelství Magick Disk Musick problém. K tradičním zástupcům nové vlny z kraje 90. let Sorath a old school improvizaci Pustina nyní přibyl tento úderný, excentrický crossover s hlubokým blackmetalovým odérem, odtékající jak temný sliz předsudků, který lemuje reálnou pekelnou bránu současného světa… Nahlédněte tam dolů: Trny & Žiletky.

Album Podměstí vychází jako lisované CD v bílé krabičce opatřené stickery s grafikou alba, uvnitř pak skýtá dvanáctistránkový booklet s fotografiemi a s lehkostí vysoustruženými českými texty, které si v této zemi může málokdo skutečně dovolit.

Spálíme všechny lži (sběratelské video) – www.youtube.com/watch?v=q53ufPpz3Bk

Jedovatá sugesce, atmosféra, temnota, vzpomínky, flashbacky, život a smrt, druhý život a smrt, obskurní příběhy, jedním slovem Podměstí – to vše je obsahem právě vyšlého limitovaného bílého boxu.

Titul – Trny & žiletky – Podměstí
Vydavatel – Magick Disk Musick
Datum vydání – 30. dubna 2020
Žánr – metal zlomocný
Typ hudebního nosiče, katalogové číslo – CD, MDM-XXV

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Zhlédnutí: 11

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *