RockShock

Internetový rockový magazin

Přesunutý NADĚJEfest se v příštím roce rozroste na dva dny

Text: Jiří Olszar

Letošní festivalová sezona se bortí jako domeček z karet, takže i charitativní NADĚJEfest, který se měl uskutečnit 20. 6. 2020 na Rockovém hřišti v Pilníkově u Trutnova, přesouvá veškeré dění na příští rok. Nový termín je 18.–19. 6. 2021, což znamená, že se festival v příštím roce rozroste na dva dny.

Tváří festivalu zůstává i malý Nikýsek, který trpí hned několika postiženími: Arnold-Chiariho malformací, dětskou mozkovou obrnou, celkovou svalovou hypotonií, dětským autismem a výrazným motorickým i mentálním opožděním. Veškeré informace o Nikýskovi najdete zde: www.facebook.com/Nikýskova-cesta-za-zdravím-1530424240515069. Pokud by ale měl někdo zájem jej podpořit už v letošním roce, může zaslat jakýkoliv peněžní dar na transparentní účet pořádající Naděje z kamionu, z. s., 2101680972/2010 (v. s. 2020).

Co se týče hudebního programu, ten zůstává pro hlavní sobotní dění nezměněn. Fanoušci se tak mohou těšit na kapely MANUAL, PURNAMA, V.A.R., KARAMEL, RAIN, ANARCHIA, CARPATIA CASTLE a VANAHEIM. V pátek by se měly na festivalu představit čtyři účinkující. Zatím byly představeny první dvě formace, a to skvělá powermetalová PORTA INFERI, kterou si mohou příznivci festivalu pamatovat z 2. ročníku, a zkušená heavy/thrashmetalová smečka EPIDEMY z Prahy.

Letos byly v předprodeji pouze VIP vstupenky, ale protože se v příštím roce s VIP zónou nepočítá, mohou si případní zájemci napsat o vrácení peněz na e-mail info@nadejefest.cz.

Související odkazy:
www.nadejefest.cz
www.facebook.com/nadejefest
www.facebook.com/events/255130945897269
www.facebook.com/nadejezkamionu

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Zhlédnutí: 8

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *