RockShock

Internetový rockový magazin

Faces On TV přijedou do ČR nově v říjnu

Text: D-Smack-U Promotion

FACES ON TV zanechali v Praze v roce 2019 veskrze pozitivní dojem. Nejprve energickým vystoupením před vyprodanými Balthazar v Lucerna Music Baru a poté neskutečným koncertem v narvaném Café V lese s celou kapelou. Projekt multiinstrumentalisty a producenta Jaspera Maekelberga tak není pozornému diváku neznámý. Jasper spolupracoval na první desce Warhaus, se kterými se také v Praze objevil na jejich debutovém koncertě v Café V lese. Nyní se znovu vrací se svým projektem Faces On TV v rámci sólového turné, na kterém představí materiál z připravované desky, jejíž předzvěstí je nejnovější singl Womba.

Jeho dlouho očekávané debutové album Night Funeral vyšlo loni v dubnu a získalo si veskrze pozitivní recenze. Skvělé kombinace syntezátorů a kytary, mix zvláštních rytmů a exotických zvuků, které dávají připomenout třeba Alt-J nebo Air, otevřely Faces On TV cestu na největší showcase festivaly a klubové turné po celé Evropě.

První singl Faces On TV Run Against The Stream vyšel již v roce 2015 a byl okamžitě oblíben belgickými rádii. Následovalo EP Travelling Blind se singlem Love/Dead s miliony přehrání na YouTube a Spotify. Mezitím Jasper produkoval desky nejvýznamnějších belgických kapel jako Bazart, Warhola a Warhaus a jeho reputace v domovské Belgii vedla i k tomu, že byl o jeho životě a kariéře natočen dokument.

Nově se Faces On TV představí v pražském Café V lese 20. října 2020 a o den dříve v brněnském Kabinetu múz.

FB události:
Brno – www.facebook.com/events/219115789178547
Praha – www.facebook.com/events/501800203756242

Více info:
www.facesontv.be
www.dsmacku.com
www.cafevlese.cz
www.kabinetmuz.cz

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Zhlédnutí: 8

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *