RockShock

Internetový rockový magazin

V těchto dnech vychází nové číslo fanzinu Parambucha

Text: Tomáš Řeřucha

Výtisk s pořadovým číslem 7 navazuje na podzimní návratové číslo, které sklidilo velice pozitivní ohlasy a bylo během necelých tří měsíců vyprodáno. Jako poděkování za přízeň se fanzin vrací s MC nahrávkou, která byla poznávací značkou časopisu v devadesátých letech. Tentokrát ale jako limitovaná příloha (pouze 80 ks a samostatně neprodejná) vychází legendární nahrávka brněnské blackmetalové smečky AMONCall The Master, která jako bonus obsahuje živý záznam koncertu z roku 1993.

Nahrávka se stopáží 80 minut vychází v neupravené podobě, s původním obalem i zvukem. Samotnému číslu vévodí rozhovor i titulka s BIGBOSSEM o jeho posledním sólovém albu. Dále se můžete těšit na rozhovory s KAVIAR KAVALIER, BAD VICTIM, DEPRESY, ELYSIUM nebo PURNAMOU. Najdete zde i spoustu zajímavých rubrik, v nichž se odhalují legendy našeho metalu jako POLY (Insania), BILOS (Malignant Tumour), OTA HEREŠ (Törr), MEDVĚD (Götterdamerung) nebo JARDA FRIEDRICH (Pandemia).

Číslo obsahuje i anketní pohled na problém dnešních dnů, a sice Covid-19. Fanzin vychází v nákladu 100 ks a 80 ks jako limitovaná edice s MC Amon. Objednávky na parambucha@seznam.cz a veškeré info kolem zinu na FB stránkách Parambucha Zine.

www.facebook.com/Parambucha-zine-2217310515153377

Shlédnutí: 6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *