RockShock

Internetový rockový magazin

F R O M o sobě dávají vědět novým singlem Na konci všech cest

Text: BrainZone Promotion
Foto: archiv skupiny

Pop-rocková kapela F R O M a její doposud největší hit V síti, který má dnes již přes 5 milionů zhlédnutí, navázala na tento úspěch singly Láska a Najednou. Ukončila tím trilogii příběhů hlavní hrdinky Kristýny, která si prochází kyber šikanou a těžkou životní cestou. Tím si kapela získala fanoušky především prostřednictvím sociálních sítí; v roce 2018 pak vydala debutové album s názvem Nekonečno.

Aktuálně F R O M ve složení Filip, Richard, Ondra a Martin přicházejí s energickou novinkou s názvem Na konci všech cest. Text napsal zkušený textař a hudebník Petr Harazin z kapely Nebe. K písni vznikl také videoklip, ve kterém si zahrála mladá herečka Anna Stropnická. „Když mě kluci z kapely oslovili, musím říct, že jsem byla překvapená a zároveň jsem jejich kapelu vlastně ani neznala. Když jsem si jejich muziku a dřívější videoklipy přehrála, tak jsem neváhala a šla jsem do toho,” prozradila Anička. Zároveň přiznává, že díky této spolupráci zažila hned několik svých poprvé. „První role ve videoklipu a poprvé se čtyřma klukama v zimě na neznámém místě. Natáčení jsem si užila a kluci se o mě starali po celý dlouhý den opravdu skvěle, i když byla fakt pěkná zima. Už se těším na jejich pražský koncert, protože je zase ráda uvidím a konečně i poslechnu naživo,” uvedla s úsměvem herečka. Kapela by ‘měla zahrát’ 18. 6. 2020 v Rock Café Praha.

Klip má dvě roviny. Jedna linie je věnovaná kapele a druhá dívce, která řeší svou minulost, hlavně pak zkušenost s muži,” doplňuje scenáristka Barbora Mikysková. Videoklip se natáčel v Továrně Mastných, která leží v Lomnici nad Popelkou v Libereckém kraji.

YouTube link – www.youtube.com/watch?v=Kmp_TpuhATo

Text – Petr Harazin
Hudba – Martin Kolařík, Filip Kotel
Režie – Pavel Pljuskov
Scénář – Barbora Mikysková
Výroba – Lišáci v Hradci

O F R O M
Teplická kapela F R O M není na hudební scéně žádným nováčkem. Čtveřice hudebníků na sebe poprvé upozornila v roce 2014 singlem Nebe. Jejich největším úspěchem byl ale singl třetí, a to skladba V síti. Videoklip k této skladbě na YouTube nasbíral více než pět milionů zhlédnutí a stal se jedním z nejúspěšnějších klipů hudební stanice Óčko roku 2015. V roce 2018 vydali studiové album Nekonečno. Deska vznikala pod dohledem producentů Ecsona Waldese a Fabia Trentiniho ve studiu Biotech Praha.

Související odkazy:
Facebook – www.facebook.com/F.R.O.M.kapela
Instagram – www.instagram.com/from_kapela
Web – www.fromband.cz

Shlédnutí: 5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *