RockShock

Internetový rockový magazin

Saint PHNX se potřetí vrátí do Prahy

Text: D-Smack-U Promotion

Poprvé před rokem jako support Yungbluda v ROXY, podruhé v únoru v narvaném Café V lese, potřetí v září ve Futuru. To je bratrská spanilá jízda Alana a Stevieho a jejich SAINT PHNX po pražských klubech v poslední době.

Je to těžké být v kapele se svým bráchou, je to něco mezi láskou a nenávistí,” říká Alan. „Vždycky je to soutěž o to, kdo je lepší, je jedno, jestli má pravdu Stevie nebo já, soupeříme jen tak.” „Jediný důvod, proč je Al v kapele, je, že po mě máma chtěla, abych mu sehnal práci,” říká Stevie.

Bratrské pouto je ale jedním z nejsilnějších vztahů a toto skotské duo toho umí naplno využít. Ačkoliv měli jen pár singlů, předskakovali už takovým interpretům, jako jsou Imagine Dragons, Lewis Capaldi nebo Yungblud.

Své první album, které pojmenovali DDMN, vydali letos v lednu. Únorové vystoupení v Café V lese ukázalo, že je jejich debutová deska nakopla a živák plný sborově odzpívaných refrénů se zařadil mezi koncerty, na které se jen tak nezapomíná.

15. 9. 2020, 20.00 hod. – Praha, Futurum Music Bar

Vstupenky za 390 Kč + poplatky na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak na místě v den koncertu 490 Kč.

Více info:
www.saintphnx.com
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/saintphnx
www.facebook.com/futurum
www.facebook.com/dsmackupromotion

Shlédnutí: 5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *