RockShock

Internetový rockový magazin

Walkmanz pokřtili virtuálně svůj debut MONO a představili nový klip

Text: Martina Jablanovská
Foto: archiv skupiny

Superkapela WALKMANZ, která vévodí žebříčkům IFPI v hitparádě tuzemských rockových pecek a stala se ‘Objevem roku’ časopisu Rock&Pop, se měla poprvé ukázat naživo v březnu na turné s kapelou Desmod, 2. dubna pak pokřtít své nové album v klubu FAMU v Praze a pokračovat v koncertování se skupinou Arakain. Bohužel z toho z pochopitelných důvodů nebude nic, a tak si můžete kapelu Walkmanz opět vychutnat pouze virtuálně.

Odkaz na virtuální křest – www.youtube.com/watch?v=I6qwpOselPg

Album MONO – www.ampl.ink/VD5G4

Za projektem Walkmanz se skrývají René Rypar (kytara), Jaro Lukáč (baskytara), Zbyněk Raušer (bicí) a Thom Fröde (zpěv). Členové skupin Portless, Imodium, Recode The Subliminal a ex-Support Lesbiens, ex-Krucipüsk, ex-Eleison a Animé spojili své síly a vrhli se na to, co je baví nejvíc, tedy na energickou rockovou muziku.

Deska je k dispozici kompletně online, upečená je samozřejmě i fyzicky, ale sami se k ní dostaneme, až opadne ten smrad, co létá venku,” uvedl zpěvák Tomáš Fröde.

Spousta dobré kultury vznikla i za války; věřím, že se i teď klube něco výjimečného, a těším se, až se u toho třeba za pár týdnů sejdeme naživo společně,” dodal kmotr alba Jirka Mádl.

Album je k dispozici na všech hudebních platformách – viz odkaz výše.

K albu zároveň vyšel i videoklip Spoutej. Videoklip natočil Michal Havlíček, autorem hudby je René Rypar a textu Lukáš Dvořáček. Podívat se na něj můžete zde:
www.youtube.com/watch?v=Qq3Ii6x7iSU

Související odkazy:
www.walkmanz.cz
www.facebook.com/walkmanzband

Shlédnutí: 8

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *