RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o vstupenky na Nároďák Power Fest s francouzskými Lonewolf

Už zanedlouho se v Nároďáku Jaroměř rozpoutá další metalová bitva s názvem Nároďák Power Fest. 18. dubna 2020 se tak mohou příznivci klasického power/heavy metalu těšit nejen na přehlídku tuzemských klubových či festivalových stálic, ale zejména na francouzské speed/heavymetalové borce LONEWOLF.

Lonewolf jsou na světě již od roku 1992, na kontě mají devět řadových alb a s přehledem se dají nazvat francouzskou metalovou legendou. Svým ostřejším, a přesto dosti melodickým výrazem bývají přirovnávání například k Running Wild nebo Grave Digger a začátkem letošního roku potěšili své fanoušky hned dvěma dobrými zprávami – připravují jubilejní desáté album a přivítali do svých řad staronového sólového kytaristu… V soupisce Nároďák Power Festu nechybí ani českobudějovičtí SEVEN v čele s výborným kytaristou Honzou ‘Kirkem’ Běhunkem, crossoveroví RAIN, hard’n’rolloví MANUAL, kteří rovněž pracují na novém albu, či pohodová rocková partička FURT FAJN.

Sestava je tedy více než zajímavá, takže vyrazit v dubnu do Jaroměře se určitě vyplatí. A určitě se vyplatí i číst tyto řádky, protože jsme pro vás připravili soutěž o 2 + 2 vstupenky. Stačí jen poslat správnou odpověď na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net a mít trochu štěstí při losování. Do předmětu zprávy uveďte název soutěže ‘Nároďák Power Fest’ a k odpovědi připište celé své jméno (bude uvedeno na guestlistu) a jméno vašeho doprovodu. A zde je znění soutěžní otázky:

Jak se jmenuje sólový kytarista Lonewolf, který se letos přesně po deseti letech vrátil do sestavy?

Soutěž byla ukončena.

Shlédnutí: 49

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *